Новини / Представиха официално отбора с 0:0 срещу Светкавица

Представиха официално отбора с 0:0 срещу Светкавица
29.07.06 22:49

Автор:Йордан Фотев
Състава на Черно море за сезон 2006/07 бе официално представен на феновете минути преди контролата срещу Светкавица,завършила 0:0.Всеки един от футболистите излизаше поотделно и хвърляше шалче в публиката,а през това време диктора обявяваше кратка негова визитка.Най-много аплодисменти събраха Масена Моке,Миша Милошевич и треньора Ясен Петров.
След това започна и футболната среща,в която обаче "моряците" се представиха доста под възможностите си и не успяха да отбележат гол.Масена Моке и в този мач се отличи,но този път с многобройните си пропуски.Отново на високо ниво игра започналия като титуляр юноша Владко Костадинов,който дава сериозна заявка по често да попада в стартовите единадесет.За сметка на това привлечения за сериозната сума от 200 000 лв. Георги Андонов игра само първото полувреме,и както и срещу Дунав бе пълен фигурант на терена.
Мачът през цялото време се развиваше пред и в наказателното поле на гостите от Търговище,но гола така и не падаше.На 3-4 пъти удари с глава на Моке минаваха покрай гредите,а веднъж конгоанеца нацели и страничния стълб.В 27-ата минута удар от воле на Владо Костадинов бе спасен,а малко по-късно и Джоров пропусна.
Второто полувреме не се различаваше много от първото.Неспирни атаки на Черно море и неумение да се реализират головите възможности.
В крайна сметка зелено-белите не успяха да завършат подготовката с победа и да зарадват близо 2000 зрители дошли да ги приветстват.

Черно море - Светкавица 0:0
Черно море:33.Колев-15.Александров,23.Милошевич,5.Вачев,6.Джоров-